| Anonymm1597 a întrebat:

De la un timp incoace cand pun intrebari pe TPU primesc doare 2-3 raspunsuri. Dc? Sunt uni idioti (scuzati expresia) care dau un raspuns nefolositor si intrebarea trece ca Intrebare care a primit un raspuns.De exemplu:La intrebarea care am pus-o "Cum modific un videoclip? Daca se poate cu Windows Movie Maker sau nu? Va rog dati-mi un link daca se poate" si raspunsul care l-am primit "Se poate da nu stii tu cum". Si cu ce ma ajutat asta pe mine? A fost doar un raspuns nefolositor. Poate sunt unii care au mai patit eu nu stiu dar poate sunt.Deci Raspunsul si intrebarea ar trebui verificate de catre ADMINISTRATOR si doar daca este folositoare sa fie adaugata ca asa se duce TPU DE RAPA.Cine ma sustine? FUNDA SI VOT. Daca ati mai pati. (NU AM VRUT SA JIGNESC PE NIMENI CU ACEST DIALOG, ORICUM TPU E UN SITE TARE DA CU RASPUNSURI DEASTEA SA FIM SERIOSI...).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti stergi intrebarea. O repostezi apoi si speri sa-ti raspunda cineva mai competent. Toti patim asta, dar nu toti stam sa ne si plangem, caci nu rezolvam nimic.

5 răspunsuri:
| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Poi ori user`i inteleginti nu au vazut intrebarea, ori nu au stiut raspunsul, nu au vrut sa raspunda, n`au avut chef. Sunt multe posibilitati si mie mi s-a intamplat de multe ori. Asta e! Fiecare raspunde la ce vrea si ce stie nu? Numai bine!

| ImHereForYou a răspuns:

rolling on the floor
Da mai! Mie numai asa mi se intampla! Ei cred ca dam funda la orice zick ei! Mie unu mi-a dat un rasp nefolositor si mai mi-a cerut si funda laughing

| venusdoom a răspuns:

Si la cele mai tampite intrebari de genu: "care e ziua ta de nasterebatting eyelashes daca e ca si a mea funda:*"
straight face si la astea is o gramada de fraieri care raspund.si e adevarat ce ti se intampla si tie macar u primesti un rasp sau doua eu am unele intrebari serioase si nici un raspuns. poate nu stie nimenithinking
plus ca pe site u TPU sunt cateva reguli care CICA trebuie respecte. pai normal ca trebuie da' romanu lenes ce crezi ca face : le calca in picioare. si cu toate ca pe site spune ca ti se poate bloca contul, sau sa nu ti apara intrebareachatterbox nu se intampla nimic persoanelor care incalca regulile. era acum ceva timp o persoana care vroia sa stie daca antigel si lapte"REZOLVA" un caine. (eu am scr ca litere mari)
straight face eu una imi venea sa l strang de gat.
sunt de ceva timp pe site de prin vara si acum inca din prima zi de scoala toti au invadat site u cu intrebari despre temestraight face (si cica si asta e interzis - pai vad ca nu face nimeni nimic)

| япончик a răspuns:

Eu la fel patesc asta, si ma starui sa trag atenti celor lalti dind singur raspunsuri cit se poate de ajutatoare, oricum as dori ca intrebarile sa fie principale pina cind primesc cel putin 15 raspunsuri, dar nu stiu cum de realizat asa ordine, mhm

| OrochiFan a răspuns:

Daa si eu patesc din 60 de intrebari la 40 am primit raspunsuri inutile! Da ei se mai asteapta sa dau funda? no way! si sunt total de acord cu tine