| Alexandra0077 a întrebat:

Baieti: Blonde, Brunete, Satene sau Roscate? raspuns scurt. repet intrebarea pentru ca data trecuta am primit foarte putine raspunsuri folositoare deci nu mai vreau raspunsuri gen : "multicolore" sau "toate sunt frumoase" sau "sa fie frumoasa"

25 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Dar ce ai cu fetele multicolore? Mie cel mai mult mi-a plăcut părul meu așa :(
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/......9072_n.jpg

| cQsm1N a răspuns:

Blonde!

| CrazyStrike a răspuns:

Cu par in cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu parul conteaza ci modul de gandire si comportamentul.Mult noroc.

Răspuns utilizator avertizat
| chazz a răspuns:

Proaste ca tine.

| Aaanoniiiima a răspuns (pentru chazz):

laughing

| Alexandra0077 explică (pentru Aaanoniiiima):

Nu prea mai esti anonima cand iti pui o poza cu tine laughing

| costelus25 a răspuns (pentru Alexandra0077):

Ai teama de a nu fi recunoscuta de cinevarolling on the floor

| Aaanoniiiima a răspuns (pentru Alexandra0077):

Şi problema ta care e?batting eyelashes
Pun ce poză şi ce nume vreau, nu te priveşte pe tine. Baftă!:*

Răspuns utilizator avertizat
| Theaxniz a răspuns:

Blonde,Brunete

| Valutzzzu a răspuns:

De regula prefer brune.tele, dar nu e asata primul criteriu dupa care imi aleg fetele. Dar de ce intrebi? Vrei sa vezi ce prefera baietii? Daca cineva te place, nu conteaza neaparat culoarea parului.

| AlleSiAtat a răspuns:

Satene. :X

| BleahBluh a răspuns:

Vezi ce culoare ti se asorteaza cu ochii si iti vine bine si cu corpul happy daca ai ochi albastri sugerez roscat ^.^ rosul cu albastru da o nuanta interesanta tongue

| biutza1997 a răspuns:

Satene :p

| costelus25 a răspuns:

Sa ma iubeascahappy

| Alexandra0077 explică (pentru costelus25):

Deci spui ca poate fi rasa in cap in zig zag si sa aiba toate culorile iar tu te vei simti atras de ea oricum?

| costelus25 a răspuns (pentru Alexandra0077):

Da.daca tii la cineva il placi asa cum este

| Miaauu a răspuns:

Conteaza fizicul si sufletul, nu culoarea parului!winking

| pandossssssss a răspuns:

Toate

| Alexandra0077 explică (pentru pandossssssss):

Ce disperat pari laughing

| pandossssssss a răspuns (pentru Alexandra0077):

Nu mi se pare asa important parul