| FitMonkey a întrebat:

Deci imi apare la notificari ca x a commentat raspunsul tau dau click pe el imi apare intrebarea la care am raspuns dar nici un comentariu, nici el meu si nici aluia care mi-a commentat. ajutor big grin

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
uneori sunt afisate imediat, alteori dureaza ceva timp, dar poti intra pe profilul celui care ti-a comentat raspunsul si te uiti la raspunsurile lui, eu asa fac cand nu pot citi ceva.
O frumoasa zi sa aihappy

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai răbdare! Uneori poate dura până la 30 de minute până răspunsul se afişează pe site.