| anonim_4396 a întrebat:

Ii pasa cuiva ca postez o intrebare aici daca n-are legatura cu aceasta categorie, din moment ce jumatate din restul intrebarilor de pe site sunt postate haotic? "funda" (sau nu)

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,mie imi pasa,oricat de mult n-o sa-ti convina asta.
Si,cand vad o intrebare de alta natura,ori nu raspund,ori raspund sarcastic,ironic,etc.
Sa-ti spun si de ce,poate te intereseaza. Daca nu te intereseaza,nu citi.
Cand acceasez categoria Dragoste si Sex,am o anumita dispozitie,ma astept sa citesc despre despartiri,gelozii,sarcini,cuceriri,etc.
Daca imi rasare un telefon Samsung,un metin sau mai stiu eu ce,dispozitia mea sa-i raspund indureratului user care sufera mi se schimba,fara ca el sa aiba vreo vina si raspunsul meu nu va fi cel pe care as PUTEA si as vrea sa i-l dau,ca sa-si rezolve problema.
Scopul acestui site, este sa ajutam. Daca nu pot ajuta, nu are sens sa fiu aici.Concluzia este ca la prea multe intrebari postate aiurea ma apuca lehamitea si nici nu mai vreau sa intru.Ca multi alti useri,de altfel.
Stiu ca se va face ceva si cu aceste postari,asa cum,in ultima vreme,administratia site-ului face schimbari din ce in ce mai bune.
Pana atunci,insa,o sa trebuiasca,din nefericire,sa suport sa nu pot ajuta atat cat as vrea din cauza unei "democratii" prost intelese,care are doar sa va ofere si voi sa nu oferiti nimic, nici respect, nici macar intelegere pentru problemele semenilor vostri.

| anka89 a răspuns:

Fiecare isi posteaza intrebare acolo unde vrea si eu postez aici din cauza ca ii cea mai cautata categorie, si multi mi-au spus de ce postez aici.Dar ai dreptate ca e haotic numai cand ma gandesc ca majoritatea pun intrebari la misto sau raspund la misto.Asa ca posteaza de la mine, ai 10000000 de like de la mine daca nu te intereseaza, asa cum nu ma intereseaza nici pe mine la ce categorii ii pusa intrebarea, ceea ce vreau este sa pot ajuta cu raspunsurile mele si atat.Traim intr-o tara plina de criza economicalaughing si avem libertate, cu asta sunt de acord atat timp cat nu ne batem joc normal.

| anonim_4396 explică (pentru anka89):

Imi place cum gandesti laughing :d

| anka89 a răspuns:

Pai asa este nu ii de ajuns cacatul in care traim, nu avem deptul nici sa postm o simpla intrebare la ce categorie vrem din cauza unor obsedatilaughing

| tod a răspuns:

Uite nici intrebarea ta nu are legatura cu ce se intampla pe aici laughing)
dupa parerea mea categoriile astea nu isi au rostu ...cred ca astia dupa site lea pus doar asa ca nu aveau ce face

| tod a răspuns:

Char daca o sa se puna o limita de varsta pe site crezi ca ii doare mana sa puna 18 ani sau mai multi chiar daca au 14 ani?

| anonim_4396 explică (pentru tod):

Nici nu ma astept sa isi dea varsta reala, drept pentru care voi renunta la cont

| greeneyesforever25 a răspuns:

Mie nu-mi pasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Schimbarea cea mai oportuna e sa se inchida site-ul. sau sa se puna o limita minima de varsta, ca daca facem sondaj, 50% au sub 14 ani. Chiar iti doresti sa primesti sfaturi de la copii sub 14?