| ViseColoratee a întrebat:

Desi am postat cateva intrebari si am dat si raspunsuri, pe profilul meu imi apare 0 la toate ( 0 intrebari, 0 raspunsuri etc.). Voua va apare la fel? Ce ar trebui sa fac?winking

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu nu trebuie sa faci nimic altceva decat sa-ti continui activitatea si sa ai putina rabdare, programul TPU face actualizarea peste noapte, cred ca in jurul orelor 5-6 dimineata si maine o sa ai numarul de intrebari si raspunsuri afisate. Numai bine!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Actualizările de acest gen se fac o dată la 24 de ore. La 6 dimineaţa, dacă e să fiu mai exactă. Deci mâine (deja azi) se vor afişa noile date pe profilul tău.
Ai puţină răbdare! Succes!

| alessia5158 a răspuns:

Vor aparea intr-o vreme --- actualizarile pe site sunt mai incete caci traficul este foarte mare fapt pentru care, site-ul are nenumarate probleme tehnice.

| Scândură a răspuns:

Buna! Ai rabdare, TPU se actualizeaza pe la 6 dimineata, atunci iti vor aparea!

| DΣΣΔ a răspuns:

Hmmmm.se poate sa nu fi dat ENTER mai incearca o data sau trebuie sa mai astepti de obicei apar dupa ceva timp. dar sti ce lasa-mi mesaj pe privat cu mai multe detaliii sa vedem cum rezolvam problema.

| AleD a răspuns:

Pai cam trebuie sa astepti ceva min ca sati apara.nici mie numi apar imd dupa ce le-am postatwinking. daca nici asa nu merge atunci nu stiu ce are

| SinCara a răspuns:

Trebuie sa astepti sa ti le verifice un admin intaiwinking, iar dupa se vor posta.