| HugoFrancezu a întrebat:

Din ce cauza nu imi afiseaza raspunsurile? Am raspuns la cateva intrebari acum 2 ore si nici pana acum nu au fost confirmate imi scrie la status in asteptare.

Răspuns Câştigător
| Lyiia a răspuns:

Buna Hugo!
Asa i se intampla fiecarui membruoh go on.
Trebuie sa mai astepti putin pana se confirma si intrebarea si raspunsurilelaughing.
Nu e nimic grav, mie imi ia si vreo 2 zile pana se confirmahappy.
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Trebuie sa astepti, o sa apara.
Funda?happy

| sirina_7189 a răspuns:

Trebuie sa astepti...se vor afisa.

| Coco2730 a răspuns:

Cred ca e o pb cu TPU. Nici raspunsurile mele nu au aparut imediat, iar netul meu functioneaza foarte bine.

| HugoFrancezu explică:

Cum fac sa mi se vada imaginea de profil? la asta chiar dau funda.big grinbig grinbig grin