| Chiperi a întrebat:

De ce la toate raspunsurile mele scrie Status raspuns: In asteptare. Sunt raspunsuri puse si de 2 ore si tot asa scrie. Iar in clasament nu mai urc chiar daca am raspuns la 14 intrebari doar azi si imi zice ca sunt pe locul 162.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti utilizator nou si raspunsurile tale trebuie vazute de un administrator inainte de publicare. E posibil ca asta sa se intample zilele astea, dar e posibil sa fie necesar sa astepti pana in prima zi lucratoare (luni). Ai rabdare, nu arde nimic.

| Chiperi explică (pentru Brigaela):

Nu arde dar vreau sa custig titlul de campion al zilei

| Brigaela a răspuns (pentru Chiperi):

Raspunsurile pentru Campionul Zilei se valideaza manual de catre admini, deci daca ai cele mai multe raspunsuri utile, vei castiga titlul, fiindca acesta se va stabili dupa ce sunt aprobate raspunsurile si validate in concurs numai cele utile.

| Chiperi explică (pentru Brigaela):

Multumesc mult, Brigaela

8 răspunsuri:
| Chiperi explică:

Iar pe profilul meu zice ca nu am raspuns la nimic

| nextmt a răspuns:

Toate raspunsurile postate de tine trebuie sa fie aprobate de moderatori/administratori.

| Chiperi explică (pentru nextmt):

Da, dar sunt de foarte mult timp puse si am nu am primit nimic

| anonim_4396 a răspuns (pentru nextmt):

Adminii au vacanta incepand de pe 22 pana pe 4 ianuarie, Dupa ce vor fi analizate raspunsurile se va intampla ceva.

| Brigaela a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar raspunsurile pot fi aprobate de moderatori