| Creieras17 a întrebat:

Din pacate au trecut 12 ore si nu am primit nici o confirmare.
Am verificat emailul si in "Spam" Si in "Inbox".
Am retrimis emailul de confirmare de cca. 6 ori si nimic.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie să primeşti vreo confirmare ci tu trebuie să confirmi înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!