| AceAlchemist a întrebat:

Pentru cei care sunteti in reteaua Orange si aveti cont (sau ati incercat sa va faceti cont) pe orange.ro, ati intampinat vreo problema la trimiterea mailului pentru validarea contului? In ce ma priveste, vreau sa imi setez optiunea online insa imi trebuie un cont pe respectivul site insa astept de 3-4 zile un mail de confirmare pe care nu-l mai primesc... Evident, inbox, spam verificat, de asemenea am retrimis emailul si nimic. Emailul e corect. Nici nu pot lua contact online cu Orange-ul intrucat fara cont nu imi da voie sa ma duc la Contact de pe pagina lor (cei care stiu site-ul stiu ce spun). Asadar, a intampinat cineva o situatie similara si stie cum se poate rezolva? happy

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru activarea contului direct din baza noastra de date, ii poti apela pe colegii nostri de la Serviciul Clienti - 411. De asemenea, daca doresti, ne poti trimite si noua prin mesaj privat numarul de telefon si adresa de email utilizata in crearea contului, pentru verificare.

O zi buna,
Orange Helper

1 răspuns:
| Viorel_Chilian_1975 a răspuns:

La fel si la mine incerc de cateva zile sa fac un cont...
Ce e de facut?