| FreddieM a întrebat:

Draga TPU, ar fi fain, daca ar fi posibil si daca ati vrea sa aduceti niste imbunatatiri sitului, sa puneti la fiecare intrebare pusa, numarul de vizualizari. De exemplu, uneori citesc intrebari dar nu raspund, pentru ca altii au avut raspunsuri similare, ori intrebarea, chiar daca sunt curios, nu intra in zona mea de competente.
In maniera asta, se poate observa dintr-o privire ce interes a succitat acea intrebare.
Multumesc, sanatate si succes

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Hei!

Interesanta sugestie, insa vizibilitatea e posibil sa starneasca controverse si posibil chiar nemultumiri legate de faptul ca o postare e mai citita decat alta. Atunci va aparea si un sentiment de inconfort pentru autorii intrebarilor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Draga TPU, ar fi fain, daca ar fi posibil si daca ati vrea sa aduceti niste imbunatatiri sitului.
Eu nu pot să aduc ameliorări acestui site. Aceasta poți să ceri la TPU la contact.

| FreddieM explică (pentru sadrian46):

Punem pariu ca primesc raspuns?
Pace