| BruneTTe a întrebat:

Dumnezeule! Nu va streseaza reclama aia la Oriflame ce tot apare aici, pe TPU?

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ba da! dar daca vrei sa scapi de el...cel putin pe google chrime. tragi extensia asta!
https://chrome.google.com/......kkbiglidom

| Minks a răspuns:

Ba da, dar ce sa facem, trebuie sa castige si Administratorul ceva bani ca sa plateasca hostul, sa isi scoata cheltuielile.

| darrio2007 a răspuns:

Foarte tare. Apare cand nu te astepti.

| Furculingură a răspuns:

Nu

| pwp a răspuns:

Si pe mine ma streseaza!

| elena a răspuns:

Nu numai ca ma stresaza, dar ma enerveaza de-a binelea, ce sa faci, doar asa se fac banii!

| Broadband a răspuns:

Ba da da ce sa facem. dau x mereu pana ma ia somnu pe tastaturalaughing

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Si pe mine ma streseaza, dar m-am obisnuit happy

| rebela2011 a răspuns:

Ba da este cea mai stresanta reclama. dupa ce va disparea va aprea alta si alta si altahappy...funditz...scuxe de intrebare:*

| GoodIntentions a răspuns:

Lol.De aia nici nu prea mai intru pe TPU.Sa se fac ceva ca nu mai suport!

| Honeybunny a răspuns:

Bada rolling eyes

| leonardo a răspuns:

Foarte tare !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi ca ii plac cuiva reclamele astea? Trebuie sa se castige ceva bani pentru intretinerea siteului. Asta daca nu vrei/vrem sa ajungem sa platim pentru a ne putea face treaba de utilizatori...

| Biu a răspuns:

Chiar foarte mult!
Trebuie sa dau X iar si iar si iarlaughing

| VOLARE a răspuns (pentru Biu):

Biata de tine.

| Biu a răspuns (pentru VOLARE):

Chiar n-am nevoie de comentariile tale.

| ForteGames a răspuns:

Va pierde oamnii de pe site eu unu asa zic. nu prea mai intru din cauza asta cel putin eu. tongue

| dumnezeu_7669 a răspuns:

M-ai strigat?