| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cat timp primesti premiul de la TPU?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a primi tricoul, trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Înţeleg că tu presupui că ai dat cele mai multe răspunsuri ( corecte ), dar NU ai precizat în ce dată.

Deocamdată NU eşti validată ca şi câştigător!

ÎNTÂI, trebuie ca Adminii să valideze topul pe data respectivă şi, dacă răspunsurile tale au RESPECTAT Regulamentul TPU, probabil că vei fi ales "câştigătorul" zilei respective.

Vezi alte detalii pe blog, la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4454

Dacă vei fi VALIDATĂ câştigător al zilei respective, atunci vei fi contactată pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Deci, tricoul îl primeşti în luna următoare :)

Toate cele bune.

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Multumesc!

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Dacă te referi la tricoul primit de campionul zilei, acesta ajunge la începutul următoarei luni. Expedierea acestora are loc la finalul fiecărei luni, dacă s-au primit toate datele de contact ale câştigătorilor.
O dimineaţă bună.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Intreaba la "contact".