| Clorox a întrebat:

Dupa cat timp si dupa ce criterii pot avea pe imagine 'Expert TPU' sau 'Campionul zilei' sau 'Campionul anului'?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa ai o vechime de minim 3 luni/sa fii user senior.
Sa ai o activitate intenasa/sa nu cersesti voturi/fundite/sa ai un vocabular decent si sa nu cauti scandal pe site/raspunsurile sa fie de calitate si inteligente/sa ai minim 500 de raspunsuri si 10% sa fie castigatoare. Daca intrunesti aceste calitati, adminii vor avea grija sa iti ofere acest statut.
Campionul zilei...
Devii campion cand dai cele mai multe raspunsuri intr-o zi si esti mereu pe prima pozitie in top...
Apoi vor fi verificate/validate si apoi se va decide daca meriti campionatul pe acea zi.
Userul anului, la fel ca la expert, numai ca se nominalizeaza apoi se voteaza, daca esti ales de catre useri, ai norocul sa ajungi userul anului.
O zi buna happy

1 răspuns:
| Fatamuntilor a răspuns:

Expert? Nu s-a acordat acest titlu de peste 4 ani! Undeva pe blog scria ca trebuie sa fii membru senoir, sa cel putin 3 luni de activitate -500 de raspunsuri, din care 10% castigatoare.Sa ai un comportament decent, sa nu cauti scandal...NU CRED CA NOII ADMINI AU NEVOIE DE ALTI EXPERTI
Mai pluzibil -si real este titlul de campion al zilei.Pentru asta trebuie sa dai cat mai multe raspunsuri in intervalul 00 -00. Admini verifica raspunsurile,, campinilor'', primii 3 iar daca te afli pe primul loc te,, pricopsesti '' cu acea insinga
Userul anului se face in doua etape: nominalizare.Userii fac propuneri cam in 3-4 zile.In etapa a doua se trece la vot din aia nominalizti!