| Ionut_Pavel_1993 a întrebat:

Este adevarat ca majoritatea intrebarilor puse pe TPU sunt fake sau sunt puse de catre admini pentru a se mentine site-ul TPU?

Răspuns Câştigător
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu cred

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te ia un Coldrex si lasa vrajeala.

| RAY a răspuns:

De parca admin ar avea timp de asta dupa ce ca trebuie sa aiba grija de tot site ul, hai sa fim realisti, site ul asta il tine in viata persoanele care cauta atentie si adauga intrebari la categoria conversatii

| LPCTSTR a răspuns:

De admini nu cred, si-ti spun si de ce: nu cred ca mai sunt multi admini, ci doar unul.
De întrebări fake, multe s-ar putea să fie, cel puțin cele din dragoste&sex.
De menținut se menține el, mai cu sponsorizari, mai cu proiecte, ori reclame.