| alexutzu00791 a întrebat:

Nu vreau sa par rautacios insa o voi face sub forma de intrebare:sunteti de acord cu mine ca majoritatea intrebarilor de pe acest site sunt cam aiurea puse? Nu vreau sa ofensez pe nimeni

Răspuns Câştigător
| Gregory a răspuns:

Salut! Intr-adevar, sunt si intrebari care nu isi au rostul. Probabil, anumite persoane, nu au inteles faptul ca scopul acestui site este de a ajuta oameni care au cu adevarat probleme serioase, si nu un site de caterinca sau alte lucruri de acest gen. Nu imi explic de ce administratorii nu pun piciorul in prag. Ar trebui sa stearga toate postarile care nu isi au rostul, inclusiv conturile utilizatorilor, o adevarata curatenie in masa happy

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Iti zic eu.Nu le "mere" "guglelul"laughing

nony
| nony a răspuns:

@Gregory, sper ca nu ai svastica in piept? raised eyebrows
Esti adeptul perfectiunii? Oamenii au probleme, intrebari, nelamuriri.Toti avem dreptul la informatie. Odata mi-am pus si eu problema asta, dar cu timpul mi-am schimbat conceptiile.

| Flav a răspuns:

Mie mi se pare ca esti prea amabil si politicos prin felul in care te-ai exprimat.

| Vizitiul a răspuns:

Cred ca deja ai ofensat cu postarea aceasta:d...cred ca ar trebui sa ignori pe cat posibil intrebarile de acest fel si sa ajuti persoanele care chiar au nevoie de ajutor, nu mi-o lua in nume de rauwinking. Dany.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, sunt.

| Psihoyounger a răspuns:

Ale mele vi se par aiurea? Asa sunt eu si nu ma pot schimba...

Psihoyounger

mira
| mira a răspuns:

Toata lumea are acces la acest site.Nu este un site specializat pe o anumita tema.Userii pun intrebari dintr-o mie de motive.Multi nu stiu ca adesea formularea intrebarii este mai grea decat raspunsul. O stiu in schimb filosofii, savantii, oamenii creativi.

| Klara a răspuns:

Da, unele intrebari sunt asa in 2 perilaughing
De genul: Ma iubeste Ionutz?
Cand vine Hanna Montana?

and so on.

| hândel a răspuns:

" Nu vreau sa fiu rautacios, insa o voi face sub forma de intrebare: " esti un exemplu? Fara suparare! Ce vrei sa facem daca nu avem zilnic probleme? S'apoi, la ce-s categoriile alea: Trivia/amuzante; Timp liber; Muzica;... puse acolo? Care le este scopul? Stii macar? Fara suparare, cum scrisesem! Baftawinking

| Cryssy a răspuns:

Intr-un fel da sunt de acord cu tine...pentru ca sunt unele intrebari chiar aiurea... Dar asta e. nu avem ce face... Pa-pa.

| Gregory a răspuns:

Pentru nony:
La piept am crucea Mântuitorului Iisus Hristos, şi nimic altceva.
Nu sunt adeptul perfecţiunii, pentru că numai Dumnezeu este perfect. Un om nu va putea fi niciodată perfect!
Observ că oamenii au probleme, întrebări, nelămuriri şi că toată lumea are dreptul la informaţie; îi respect pe toţi, dar trebuie să se înţeleagă că şi acest site are regulile lui, şi este normal şi logic ca acestea să nu fie neglijate.

| mami a răspuns:

Daca nu vrei sa ofensezi pe nimeni atunci de ce ai pus aceasta intrebare, din plictiseala?
sunt multe forumuri nu te plictisi pe acesta.
fara rautate - sunt multi copii care au acces la internet si uite rezultatul
au emotzii cand formuleaza intrebari
daca stii sa le raspunzi pe intzelesul lor -fa-o daca nu nu-i jigni

| buli a răspuns:

Frate, cam asa e. Multe intrebari sunt aiurea!

| alexandra_3253 a răspuns:

Da nu ti se pare ca sh intrebarea ta e aiurea?laughing bye....nu te supara pe mine...hee hee

| Abb a răspuns:

Da, unele nu au nici un rost.
happy