| anonim_4396 a întrebat:

Eu, când intru pe contul meu de TPU şi intru la rubrica "Vizualizare profil", îmi apare că am pus 0 întrebări, am răspuns la întrebările a 0 oameni şi că nu am nici o poză de profil, când la rubricile "Răspunsurile mele" şi "Întrebările mele" îmi arată adevărul! Şi îmi dă şi cel mai prost rating de pe site! Totodată, nu îmi văd nici răspunsurile mele pe întrebările celorlalţi utilizatori şi nici întrebările pe Categoriile website-ului? Vi se întâmplă şi vouă?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca esti nou pe site si actualizarea acestuia se face numai la noapte si atunci o sa-ti apara si la profil si punctaj, o sa vezi maine dimineata. Numai bine!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Actualizările de acest gen se fac o dată la 24 de ore, şi anume la 5:30-6:00 dimineaţa.
Ai răbdare până mâine, şi până atunci ţi se va afişa totul pe profil!
Succes! Numai bine!

| Anonima568 a răspuns:

Da, uneori, dar revine la normal

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,ni se intampla tuturor la inceputul activitatii.Eu am fost nevoita sa astept 3 zile pana mi s-au aprobat primele postari, dar se pare ca nu mai e cazul si ca in prezent dureaza mult mai putin.Numarul exact de postari(intrebari/raspunsuri)va fi vizibil maine, la fel si noua pozitie in clasament. Datele profilului se actualizeaza o data pe zi.Cat despre intrebarile si raspunsurile tale, ar trebui sa fie vizibile pe site in cateva minute(15-30,maximum).In schimb, poza va fi vizibila intr-un timp mai lung(in cel mult 2-3 zile), atat la utilizatorii noi, cat si la cei vechi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multi au patit-o. Mi-e frica sa nu o patesc si eu straight face