| AdinnaAdinna a întrebat:

De ce dupa ce imi pun poza de profil la contul TPU cand intru la vizualizare profil nu am poza si imi zice ca fisierul nu a fost ales? cand am ales poza de profil am salvat modificarile profilului si tot nu imi apare poza cand intru la vizualizare profil!
Fundita! :Xbig grin

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Pentru că ți-ai pus poză în weekend, și atunci adminii nu lucrează. Și eu am făcut același lucru. Oricum, stai liniștită, luni pe la 12 trebuie să îți apară, așa că nu te îngrijora, deocamdată poza este vizibilă doar la întrebări.

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Dar apare cand dai la editare profil.
Trebuie asteptat pana adminii dau accept. Cel tarziu pana Luni o sa apara peste tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai ce voiam să pun o întrebare similară. Am aceeaşi problema. De " juma' " de oră ma tot chinui să o rezolv.

Totuşi, poza ta se vede. straight face

| evenso a răspuns (pentru anonim_4396):

Si al tau se vede, iti sta bine cu costumulwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru evenso):

Lui Axl Rose îi stă bine, vrei să spui. laughing))