| tonyc7 a întrebat:

Execrabilele imagini de profil TPU a doi useri ciudati continua sa-mi apara in lista de persoane care mi-au raspuns, cu toate ca le-am dat ignore.
Cum procedez sa-i elimin si de aici? Ma deranjeaza, motiv pentru care doresc o eliminare totala a lor din contul meu!

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca le-ai dat ignore, nu ar trebui sa iti mai apara de acum. Iar legat de intrebarea ta... de ce te mai uiti la ea, printre raspunsuri?

Pana la urma raspunsul a fost dat inainte sa le dai ignore, deci este dreptul lor sa fie acolo.

Dar poti sa le dai o cerere la moderatori, poate te ajuta si pun o eticheta de "user ignorat" acolo.

| gabicoo a răspuns:

Îți ștergi contul sau nu te mai loghezi pe TPU!

| InOrOut a răspuns:

Zi sincer vorbesti de tipul cu cap de porc?

| tonyc7 explică (pentru InOrOut):

Nu. Altele mai scarboase.