| tonyc7 a întrebat:

Desi le-am dat ignore, imaginile de profil a doi useri ciudati TPU continua sa-mi apara in lista de persoane care mi-au raspuns. Cum fac sa-i elimin si de aici? Ma deranjeaza si doresc o eliminare totala a lor din contul meu!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Apare și răspunsurile lor și rar întrebările lor, se știe asta

| Violleta2022 a răspuns:

Indiferent ca te deranjeaza nu ai cum sa-i elimini, pentru ca website-ul are niste hibe care permite vizualizarea acelor comentarii, pe topicurile altor useri.
Si eu am blocat cativa utilizatori nesimtiti care nu ar mai trebuii sa-mi vada comentariile deloc, dar totusi mi le vad si raspund altor user, mentionanadu-ma.