| anonim_4396 a întrebat:

Fratee! De ce apar notificarile alea asa imense acolo? straight faceE ca naiba!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Da, am observat și eu, scuze pentru informația eronată. Bănuiesc că până se stabilizează *cum a fost și cu "butonul de răspundere" la început nu apărea la toate întrebările* o să apară așa (adică dai pe "minus" și nu rămâne)

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer chiar e de ajutor...

| Eღilia62 a răspuns:

Daca dai click pe "-" ar trebui sa ramana compacta rubrica notificari.

| Skylerx a răspuns:

Nu stim, asta este ideea creatorului TPU. Eu m-am uitat pe blogul TPU si au zis ca o sa apara (parca) dar nu stiu de ce. Notificarile te ajuta ca sa vezi cand cineva ti-a raspuns la o intrebare. Dar e ca naiba pentru ca nu mai apar si celelalte chestii legate de cont straight face.

| SarbatoriFericiteTPUsiporumbeilororibili a răspuns:

La mine arata un caine la notificari, bleahz! Sper ca iti plac pisicile...

| LaLaura a răspuns:

Poți să dai pe "minus" în partea dreapta sus la notificare și nu o să mai apară (iar apoi pe „plus" dacă vrei să apară din nou). Bănuiesc că e o nouă modificare pentru a vedea mai bine răspunsurile primite.

| oSalamadra a răspuns (pentru LaLaura):

Am tot dat, dar de fiecare data cand schimb pagina apare din nou.angry

| DonAnonymius a răspuns:

Daca vrei sa scapi de ele este o liniuta (un minus) in dreapta sus la notificari. Apesi pe ea si gata.

| elasexygagica a răspuns:

De ce ca naiba?, mie mi se pare super ok, ce sa iti fac daca nu esti prietena cu tehnologia...

| oSalamadra a răspuns (pentru elasexygagica):

E ca naiba fiindca e imens.De ce trebuie sa iti intre in ochi? Daca era mai mic nu se observa sau cum?

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru oSalamadra):

Pai tu ai ochelari cum sa intre in ochi daca se loveste de lentile? laughing

| oSalamadra a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Buna asta!laughing

| oSalamadra a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Ma rog.Imi zgarie lentila...

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru oSalamadra):

Eu am cu tratament de durificare la ele si sunt ok laughing

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Hei cineva trebuia sa puna o intrebare si despre treaba asta nu? laughingrolling on the floor

| oSalamadra a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Normal,ca sa fie setul complet.

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru oSalamadra):

Altfel nu se poate domnule! Domnisoara... ma scuzati!

| Famelia11 a răspuns:

Wooww. acum le vad. chiar ca. sunt prea mari straight face. e... ne adaptam noiwinking

| marinela_8529 a răspuns:

Apar ca sa-ti usureze munca! Daca astepti un raspuns vei stii imediat ca ti-a raspuns cineva fara sa ma dai la intrebarile mele pentru a vedeawinking
Ti se pare "ca naiba" pentru ca nu esti obisnuita!