| flore45 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare: cum trec de la statutul junior? Și care e urmatorul?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este cel de senior, ai nevoie de 10 zile de activa a contului (vechime) și să ai minim 100 de răspunsuri aprobate și postate pe site.
Activitatea ta te va ajuta.
Mult succes!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca acum esti junior, trebuie sa ai 10 zile de cand ai contul deschis, sa raspunzi la 100 de intrebari, raspunsurile sa fie de buna calitate, iar adminii vor avea grija sa iti schimbe statutul din junior in senior atunci cand va fi cazul.
O zi buna si frumoasa sa aihappy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajungi senior dupa 10 zile de logare si minim 100 de raspunsuri.Mult succes.

| GiAnca a răspuns:

Urmatorul este statutul de senior. Poti trece la el dupa 10 zile de la logare si 100 de raspunsuri.