| justsmk a întrebat:

FUNDA Vreau sa sterg cateva intrebari de pe TPU care nu-si mai au rostul si m-am dus la "Intrebarile mele" si la fiecare era mai jos "Sterge". Dar acum nu mai apare acel "sterge". Ma poate ajuta cineva?big grin

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Poţi şterge maxim 10 întrebări pe zi!
Dacă azi nu ai şters nici o întrebare şi tot nu îţi apare acel buton, atunci scrie la Contact http://www.tpu.ro/contact

| justsmk explică (pentru Esperança):

Aa, deci de asta. Am sters 10 probabil, dejalaughing. Multumesc!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E ceva problema cu browserul tau. Eu am intrebari de foarte mult timp si-mi apare butonul "sterge".

| justsmk explică (pentru Salontanul):

Am intrat si cu alt browser la sfatul tau dar tot nu-mi mai apare.