| Butterfly007 a întrebat:

Fundele si voturile cum le pot trimite!?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tot ce trebuie să ştii, poţi afla, citind Întrebările frecvente:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente.
Succes!

| Laura1092 a răspuns:

Pai sa zicem ca raspund 3 utilizatori la intrebarea ta. Din cate am observat trebuie sa astepti pentru ca ele nu se afiseaza direct, asa cum si intrebarile trebuiesc aprobate. Dedesuptul raspunsului meu scrie : Folositor, nefolositor, amuzant, inteligent, stupid. Acolo in dreptul fiecaruia este un cerculet. da click in acel cerculet in dreptul cuvintelor " Inteligent" Amuzant blabla care il vrei si vezi ca in dreapta iti va aparea ca un "V" dupa ce ai ales dintre "inteligent " "nefolositor " "folositor" " stupid " amuzant da click pe acel " V ". In partea stanga a cuvantului amuzant sunt folositor si nefolositor. tu va trebui sa alegi dintre acestea doua. apoi este amuzant care nu are cerculet are patratel. Il poti alege doar daca raspunsul ti-se pare amuzant. Apoi in dreapta se afla cuvintele inteligent si stupid va trebui din nou sa alegi dintre acestea doua Atentie! Daca nu ai apasat pe acel buton " V "- care iti apare daca ai ales variantele folositor nefolositor etc - voturile nu se pun raspunsului dat de utilizator.
Acum sa vedem cum dai funda :-eeste foarte foarte usor -la scurt timp dupa ce raspunsurile au fost date in partea dreapta a fiecarui raspuns iti va aparea ca o funda gri. Raspunsul care il considerri castigator dai click pe funda gri si ea se va face portocalie iar acel raspuns va fi castigator. Atentie! Doar un raspuns poate fi castigator. Daca nu iti apare din prima la toate funda gri incerca mai tarziu. Vei folosi funda pentru mine?batting eyelashes

| z0z0x a răspuns:

Cand cineva da un raspuns in stanga lui apare o funda pe care tu dai click si va fi "Raspunsul castigator", iar vot poti da de sub raspuns unde scrie "RASPUNSUL ESTE: Folositor Nefolositor Amuzant Inteligent Stupid." Deasupra fiecarui cuvant apare cate o bulina pe care tu dai click (la votul pe care vrei sal dai) Apoi pe bifatul din dreapta cuvintelor happy. Sper ca te-am ajutat!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incepe cu mine.
1.sub raspunsul meu scrie:
folositor,nefolositor,inteligent, amuzant, stupi.(tu dai click pe inteligent)
2.In dreapta raspunsului meu e o funda.(dai click pe ea).

| mimikafrumusika a răspuns:

Apasa Fundita din dreapta raspunsului meuhappy

| mimikafrumusika a răspuns:

Apasa fundita porticalie pe care scrie,, declara raspunsul castigator,, din dreapta raspunsului meu

| Mimi58 a răspuns:

DAI in dreptul raspunsului care vrei sal promovezi si apesi pe o paglica asa pti trimite fundewinking FUNDA>?

| DyannaM3 a răspuns:

Cand cineva o sa iti raspunda la o intrebare o sa vezi alaturi de numele lui in dreapta o funda pe langa care va scrie ''Declar acest raspuns castigator!'' si apesi pe el. Te va intreba daca esti sigura si apesi DA. cat despre voturi sunt dedesubtul raspunsului si bifezi una dintre casute apoi va fi un buton in dreapta pe care va scrie voteaza sau ceva de genul. happy