| boss97 a întrebat:

Salut.Din greseala am sters adresa de email cu care ma logam pe TPU,si acum am vrut sa-mi pun alta adresa de email si nu ma lasa, imi spune Adresa de email nu a putut fi schimbata! oare ce pot safac sa-mi bag alta adresa de email?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu bagi aceeasi adresa de mail?

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu inteleg cum ai putut sterge o adresa de email creata. Explica-mi cum ai facut asta.

| Arianamititica a răspuns:

Trebuie sa intri pe google si sa-ti faci un cont nou, apoi trebuie sa te inregistrezi cu numele, parola, emailul si adresa noua de blog