| stefanyparis a întrebat:

Hei eu mai am un alt cont pentru TPU dar am uitat adresa de e-mail pe care l-am facut!happy
cum sa imi recuperez contul?
mersii funda **

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum dovedesti ca este contul tau daca ai uitat adresa de email?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Eoop23 a răspuns:

Pai poti incerca pe fiecare e-mail pe care il ai tu,dai la ''Inbox'', si acolo iti va spune si parola(in caz ca ai uitat-o)Nu cred ca ai multe adrese de e-mail, nu?
Mult succes, sper ca te-am ajutat, funda?