| roxybarnoyu a întrebat:

Hei ma o intrebare mai am un cont pe numele de roxanabarnoiu da acolo nu imi da voie sa raspund la intrebari imi zice sa ma loghez.1.ce inseamna logare? si 2. este bine sa ma olchez cu contul de facebook?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://dexonline.ro/definitie/loga

Da, Roxy, este bine să te loghezi, este bine să te loghezi şi prin facebook.

| LiVeeee a răspuns:

Buna,logare inseamna intrare ( a te loga undeva=a intra undeva)
iar cu logarea cu contul de facebook e strict optiunea ta, daca vrei tu poti daca nu, nuwinking