| Bunget_Marian_1999 a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare, cum avansez in rang in TPU? Momentam am rangul
JUNIOR.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"26. Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

"27. Care sunt privilegiile unui senior?
Un utilizator senior poate raporta si vota postari. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#27

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai trebuie sa ai 10 zile vechime pe site si 100 raspunsuri date de calitate, apoi vei trece la user senior.
O seara bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Clic pe profil
sub numele tau @Bunget_Marian_1999 este o banda portocalie
Pui mausul pe ea si afli cat mai ai pana devii senior.

| RobertMoon a răspuns:

Cu cat dai mai multe raspunsuri si cu cat primesti mai multe funde cu atat avansezi mai repede. Eu sunt senior si nici nu am stat sa vad cand am ajus la acest rang.winking

| TrainWithWayne a răspuns:

Pe TPU sunt 2 rankuri:
- junior
- senior
Ca sa avansezi la rankul de senior trebuie sa dai 100 de raspunsuri si sa ai 10 zile vechime pe site. Atat.