| emayperritos a întrebat:

Am o intrebare. Cum pot avea alt rang decat utilizator junior?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În cazul tău, mai sunt necesare doar 6 (șase!) răspunsuri, pentru a fi senior. Sper să le oferi și să începi noul an ca... senior! ))

PS: În general, sunt necesare 100 de răspunsuri şi 10 zile vechime de la crearea contului.
Citește pct 26, fiindcă aici ai fi găsit răspunsul: https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti senior. Azi 1 ianuarie ora 15, 00.

| lpavel a răspuns:

Trebuie sa dai vreo 100 de raspunsuri, nu mai stiu exact cate... Dar spune si tu ceva acolo la orice intrebare si se va numerota. Nu conteaza ce zici, poti sa zici si starea vremii ca tot se va numerota laughing