| Cupcakestar a întrebat:

Hei TPU,mi s-a intamplat ceva foarte ciudat!
Ieri am pus o intrebare,iar astazi,cand m-am uitat sa vad ce raspunsuri am mai primit, nu mai era acolo!
Si cand m-am uitat la "Raspunsuri primite" nu mai erau raspunsurile care le-am primit!
Stie cineva ce s-a imtamplat?
Eu nu am dat ca intrebarea sa fie stearsa!
Crede-ti ca e posibil ca un admin al paginii TPU sa nu fii fost de acord cu intrebarea?

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Daca intrebarea ta incalca regulamentul comunitatii, atunci a fost eliminata.

Alexandra - TPU

| Cupcakestar explică (pentru TPU.ro):

Nu incalca nici un regulament!
Tot ce am facut a fost sa le urez succes celor de din comunitatea TPU in prima zi de scoala!

| NOname a răspuns (pentru Cupcakestar):

Din moment ce te afli pe un site de întrebări şi răspunsuri, nu urări, eliminarea postării tale este o consecinţă perfect firească, la care trebuia să te aştepţi.

| miru20cmrecords a răspuns:

Si mie mi-a sters un admin doua intrebari.