| Leatherleader a întrebat:

ieri am pus o intrebare pe TPU si am primit 7 raspunsuri si am dat si funda, Dar azi nu mai este intrebarea, nici raspunsurile, nimic, de parca n-ar fi existat! De ce s-a sters?

Răspuns Câştigător
| artagonlord a răspuns:

Tia dat remove la intrebare un admin.

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Posibil ca cineva(admin sau moderator) sa ti-o fi sters, daca nu ai respectat regulamentul TPU.
Fara teme, fara obscenitati, fara insulte...etc.

| alexs99 a răspuns:

Intrebarea s-a sters pentru ca cel mai probabil ea nu respecta regulamentul.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Probabil a fost raportată, pentru că încălca regulamentul.
Citeşte ce este INTERZIS pe TPU,
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#41
Ai cerut un link, link-ul era piratat, ceea ce încalcă regulametul.
Ai grijă ce postezi, poţi să fi suspendat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod sigur ai incalcat regulamentul si a fost eliminata.O postare poate fi eliminata si daca este considerata irelevanta.

| Leatherleader explică:

Am cerut un site de unde sa descarc windows xp!

| Iubibilăă a răspuns (pentru Leatherleader):

Daca a fost doar atat, trimite o plangere la contact.
Se va rezolva.
Pa, pa.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Leatherleader):

Inainte de te plange la admini, citeste regulamentul.TPU,nu incurajeza pirateria!

| OanaRalucaPorumb a răspuns:

A fost stearsa de un admin