| Cupcakestar a întrebat:

Hei,TPU! Nu credeti ca ar fi bine sa se mai faca inca o categorie pe acest site? Ceva de genul:"Lucruri stranii" sau :"Misterele Pamantului"? In care sa se puna intrebari de genul asta:

http://www.tpu.ro/......-aceleasi/

Astept si parerile voastre!:)

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

O categorie noua...da.
Mereu poti gasi loc pentru mai multe categorii.

Ar fi bine daca ar exista categorii si subcategorii. Astfel ca user nou iti e mai usor sa postezi unde trebuie.

Plus ca e destul de practic...

2 )
Dar o categorie de,, lucruri stranii,, nu isi are locul aici.
In primul rand ca majoritatea celor care posteaza acolo o sa fie luati in ras.
O sa izbucneasca conflicte exact cum se intampla acum la religie...
In plus nu este un subiect suficient de discutat pe site pentru a ii fi creata propria categorie.

Nu supara pe nimeni daca intrebarile de genul asta sunt postate in continuare la conversatii, timp liber...etc.

| Cupcakestar explică (pentru Apache):

Chiar nu m-am gandit ca acele intrebari ar fi luate in ras!sad
Cred ca ai dreptate!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ar fi super!

| Cupcakestar explică:

Va multumesc foarte mult ca sunteti de acord cu mine!^^
Insa...cred ca nici unul dintre administratorii site-ului nu a vazut intrebarea!
Deci, la ce ne putem astepta?laughing

| MoglanEliza26 a răspuns:

Mie mi se pare o idee buna.