| Ancutza12 a întrebat:

Sunt noua. Nu stiu daca este ceva anormal sau daca vi s-a intamplat si voua, dar am raspuns la o intrebare si inca nu imi arata ca am 1 raspuns (pe profil), si am facut cateva puncte dar tot 0 apare. Iar dupa ce am raspuns mi-a spus ca sunt la rankul 677, apare ca sunt ultima la rank. Am raspuns si la oracol. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in fiecare dimineata se reactualizeaza profilul tau, asa vei vedea cate puncte ai/raspunsuri etc.
O zi frumoasa sa aihappy

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Actualizările de acest gen se fac o dată pe zi, la 6 dimineaţa. Ai răbdare puţin.

| alexs99 a răspuns:

Actualizarile raspunsurilor se fac doar o data pe zi, dimineata.Iar la rank pozitia din topul zilei nu este aceeasi cu cea din clasamentul comunitatii.