| LTAA a întrebat:

Cand nu sunt logat pe TPU, atunci cand intru in Oracol, imi spune ca mai am 1000+ intrebari la care sa raspund.
Dupa ce ma loghez, imi apare ca am raspuns la toate intrebarile, iar cand intru la profil, arata ca am raspuns la 691 de intrebari.

Asta inseamna ca nu am raspuns la vreo 300 de intrebari, iar Oracolul nu mi le arata.
Ce se intampla si cum pot sa raspund la TOATE intrebarile din Oracol?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu poţi răspunde la cele vechi, care s-au "închis".

| LTAA explică (pentru NOname):

Atunci de ce imi apar ca trebuie sa raspund la 1000+ intrebari atunci cand nu sunt logat, daca, de fapt, sunt doar 691?

| NOname a răspuns (pentru LTAA):

Când nu eşti logat, nu eşti logat şi orice ar scrie, nu înseamnă că ţine neapărat de contul tău, în care - ai ghicit! - nu ai intrat.