| elenita3 a întrebat:

Heii! nu ikmi pot pune poza de profil! imi pot schimba numele si toate celelalte detalii, dar nu imi pot pune poza..ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dai la Editeaza profilul http://www.tpu.ro/site-users/edit/ de acolo la Selecteaza imagine profil (Rasfoire)- alegi imaginea dorita, incarci poza si Salveaza profilul.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Probabil din cauza unor probleme tehnice.Adminii vor remedia toate problemele după data de 7, cu siguranță!
Pa` pa și o zi bună să ai!