| SimonaCristina a întrebat:

Helllo! FUNDA!
Am o intrebare:
Deci cineva a datun raspuns la o intrebare la care se cereau intrebari traznite un link cu intrebarile mele puse pe site.
Problema este ca acolo scria ( pe acea pagina ) : intrebarile mele, si eu doar cand intru in contul meu apare asa ceva... Daca cineva cauta intrebarile mele, scria "Intrebarile lui maria2013", nu "Intrebarile mele "...
Mi se pare ciudat...
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Este perfect normal.
Uite cum stă treaba:
Când cineva pune link de la întrebările tale, acesta le ia din profil, adică intră pe profilul tău și copiază link-ul unde sunt întrebările (respectiv „Întrebări")
Tu, intri DIN contul tău la „Întrebările mele", îți va apărea „Întrebările mele".
Ei bine, dacă intri pe profilul tău și dai la „Întrebări", îți va apărea „Întrebările lui maria2013", pentru că intri doar pe profil, nu din cont.
Sper că ai înțeles ce am vrut să zic, o zi plăcută.