| Trif_Robert_1997 a întrebat:

Hey sunt tot eu am inteles ca pe calculator intri la intrebarile mele sau la profil pentru a vizualiza o intrebare dea ta,dar de pe telefon cum intru ca nu imi arata nici o casuta din aceea, daca caut intrebarea mea imi arata doar sa scriu un raspuns nu altceva si apoi cand sa ma loghez cu contul TPU imi apare "editare profil" completez toate campurile si apoi dau ok si revine tot la pagina aceea cu editare profil si de cate ori as incerca tot acolo revin, sau TPU este doar pe caalculator

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Intra pe m.tpu.ro, deruleaza pana in josul paginii si foloseste optiunea de "Vezi versiunea normala". Asa vei putea folosi toate facilitatile site-ului.

Alexandra - TPU

| CautNume a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi.Am inteles doar ca nu-ti merge nu stiu ce de pe telefon.
Si eu am mai intrat de pe telefon si nu merge bine varianta speciala pentru telefoane.
Eu am intrat altfel pe site.Cautam profilul oricui ("TPU profil...") si dupa din acel profil intram la categorii (dupa ce ma logam) din coloana din stanga. Daca ii dadeam pe "Prima pagina" intra in varianta pentru telefon care nu prea mergea.