| Own3r a întrebat:

Hello TPU!

Am o intrebare...
Daca cineva imi evalueaza raspunsul ca fiind nefolositor, folositor..etc. dat de mine,si eu avand multe raspunsuri nu stiu care din ele a fost evaluat, cum as putea sa vad fiecare raspuns evaluat de cineva?

Thanks!

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Poti sa vezi cine ti le-a dat numai daca dai pe profilul acestuia la "Voturi date de..."(sub punctaj), altfel nu poti afla.

2 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Într-un fel nu îl poți vedea,ar fi o idee bună, îl putem vedea, dar nu știm niciodată nu știi dacă te-a votat cineva sigur, vezi la profil-ul lui x, y jos unde scrie „Voturi date de x" și probabil vei vedea,„Probabil" adică nu se știe dacă te-a votat sigur.
Numai Bine.

| Yasmin875 a răspuns:

Nu il poti vedea.Vezi ce utilizatori au raspuns la intrebarile care ai raspuns si tu.