| PeeWeeVi a întrebat:

De ce nu imi arata fundita si la unele raspunsuri ale unor persoane atunci cand trebuie sa aleg un castigator? Pentru ca eu vreau sa declar pe cineva castigator si nu imi apare fundita pe care trebuie sa apas. Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Dupa ce pui intrebarea, e posibil ca in urmatoarele ore as nu iti apara funda.
Mai asteapta putin, dupa o sa iti apara la toti.Asa mi se intampla si mie
Bafta!

1 răspuns:
| hhhdd a răspuns:

Dureaza un timp pana iti apare, trebuie sa se incarce pagina. Uneori pentru o zi-doua nici nu poti sa dai fundite, si eu am patit asa.Stai linistit, mai incearca maine.happy