| xxxxxxrasfatzataxxxxxx a întrebat:

Hey:* Am picat la un liceu pe profil de Protectia Mediului, as vrea sa stiu si eu la ce materii dau teza, pentru ca as vrea sa ma transfer si vreau sa vad la ce dau restante < nu`mi prea place nici liceu dar nici profilul, Ma puteti ajuta puppy dog eyes DAU FUNDA; X

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai greşit categoria. Reposteaza la "Cariera", "Educatie si Cultura Generala" sau "Conversatii"! Succes!

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Si eu am intrat tot pe protectia mediului
la ce liceu esti?
te sfatuiesc sa ramai
happy

| DaNiElA_8352 a răspuns:

@NOname
daca vroiai sa o ajuti o ajuta-i
dar poate nu iti pasa

| gabubu95 a răspuns:

Pot să zic doar că profilu Protecţia mediului e foarte bun! (şi uşor) iar teze dai la 3 materii happy Română, Matematică şi al alegere între : Fizică, Biologie, Chimie (daca rămâi te sfătuiesc să alegi biologia )

| xxxxxxrasfatzataxxxxxx explică:

Pai La d.Filipescu :]] nu e un liceu chiar bun si nah thinking