| Juviia a întrebat:

Hey! De ce poza mea de profil inca nu a aparut? Am pus-o de cateva zile si nu a aparut inca. Poate imi schimb prea des pozele sau?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
In mod normal, dureaza 24 de ore ca poza sa iti fie aprobata.
Dar daca ai schimbat-o prea des, poate fi o problema, iar daca ai schimbat poza la sfarsit de saptamana, posibil sa dureze pana luni...
O zi buna happy

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nici că nu o să o mai vezi până luni, că intră în weekend. Trebuia să scrii la contact dacă vezi că nu apare.

| RainmakerX a răspuns:

Trebuie sa astepti aprobarea adminilor. Poate sa dureze ceva timp...

| Juviia explică (pentru RainmakerX):

Asta ma gandeam si eu..Mersi,oricum.