| RamonaPgstai a întrebat:

Heii..de ce nu-mi mai apare pe profil pozele in care am fost etichetata recent? aseara m-a etichetat o prietena si nu mi-a aparut pe profil.+ ca n-am dat 'hide'..acum cateva minute m-am etichetat intr-o poza si nu-mi apare nici aia pe profil sad

help mee! big grin

1 răspuns:
| sternocleidomastoidian a răspuns:

Poate din cauza ca nu te uiti cum scrii, lipsa de exprimare, : "de ce nu-mi mai APARE pe profil " apar* si asa se duce o tara intreaga pe "morcovul omului de zapada"