| pierduta a întrebat:

Cum este posibil ca atunci cand accesand contul meu de Facebook de pe desktop, intru pe pagina unui prieten si imi arata ca pagina lui nu este disponibila, iar cand imi accesez contul de pe telefon pot vizualiza contul persoanei respective, inclusiv cele mai recente postari. Exista vreo explicatie? Daca persoana in cauza si-a dezactivat contul cum este posibil sa-i pot vizualiza pagina de pe telefon?

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Pagina se dezactiveaza dupa un anumit timp nu imediat. Pe telefon probabil a ramas in history si de aceea o poti vedea.

Sau pur si simplu te minte ca si-a dezactivat-o, este si asta o posibilitate.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru WaterDrop):

Sauu e un bug laughing

| pierduta explică (pentru AntoniSoulesOne):

In cazul in care chiar este, exista vreun "remediu"?

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru pierduta):

Intra pe m.facebook.com si vezi daca iti arata la fel