| BoomBoomToxic a întrebat:

Am dat pe TPU am dat la intrebarile mele apoi imi arata toate intrebarile si langa una in paranteza scria : (4 raspunsuri) sau ceva d genu si cand am apasat pe intrebare nu imi arata nici un raspuns. de ce?

Răspuns Câştigător
| ßarbie a răspuns:

.Pai, trebuie sa astepti!:p:p.
Ca, si mie mi se intampla la fel!:)>.
Asteapta 2, 3 minute, si apoi dai la intrebarea respectiva.si atunci iti arata toate raspunsurile!:)
. Sper ca te-am ajutat!:x

http://academiadegashca.catavencu.ro/......s_lips.jpg

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar fi doua explicatii, respectiv ca raspunsurile sunt inca la moderare ori ca programul TPU nu a facut inca actualizarea. Numai bine!

| Nicolelenaa a răspuns:

Bună! happy

După ce un utilizator postează un răspuns el trebuie să fie actualizat.
Trebuie să mai aștepți în jur de 15-30 minute.winking

| BloodPrison a răspuns:

Pai inca nu au fost aprobate si cred ca de aceea.dar stai linistita iti vor aparea imd...si mie mi s-a intamplat asa

| Elise_1052 a răspuns:

Fi calma ca iti vor aparea, asa patesc si eu.Peste cateva ore,sau min, sau in ziua urmatoare iti vor aparea. Sper ca te-am ajutat.PA, PA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se mai intampla, probabil intrebarea era pusa prea curand si nu s`au incarcatwinking Asteapta vreo 2-3 minute si va mergewinking Succes :X

| Cristian1994 a răspuns:

Din cauza a preautilizarii acestui site intrebarile si raspunsurile se acutualizeaza mai tarziu.MUltumesc.funda?

| smile14 a răspuns:

Dei la mine e aceiasi problema dar stii ce nu faci tu? Kind dai intrebarea astepti in jur de 20-30 de min si pe urma iti afiseaza raspunsurile dar daca astepti doar 10-5 min iti arata ca ai raspunsuri dar nu ti le afiseaza. FundA?