| A98 a întrebat:

De ce cand dau la intrebarile mele si imi arata in paranteza (... raspunsuri) si dau click nu imi arata nici unul?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere (0-15 minute) - durează până se actualizează datele. Trebuie doar să ai puţină răbdare, şi toate răspunsurile tale vor apărea.
Numai bine!

| Doiniţa_3278 a răspuns:

La mine la fel si peste ceva tim imi apar deja vreo 10 raspunsuri sad

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Dureza ceva timp ca raspunsurile sa fie aprobate. or sa apara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la intrebarile recent postate ce au primit raspunsuri cu cateva minute in urma atunci la toata lumea e asa. Mai dureaza cateva minute pana se actualizeaza continutul pentru utilizatori logati sau nelogati. De obicei, daca nu esti logat atunci apuci sa citesti mai repede postarile.