| Upper a întrebat:

Metin2.
am o intrebare aiurea laughing. La eventurile OX de la Uriel, cum se raspunde la intrebari?
nu ma refer la raspunsul la intrebari, ci cum raspunzi? cum alegi care e buna?
dau funda :*

3 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Te duce pe MAPA OX si sunt doua patrate mari (O) adevarat iar (X) fals.
Exemplu:Metin2 A fost creat in 2007? Adevarat (O).
Si te duci pe patratul (O).
Dar sa nu stai in mijloc ca altfel n-ai raspuns niciu varianta adica nici O, X.

| TheDarkMita a răspuns:

Pai te da in o mapa si is 2 patrate sa zicem pe jos (mari) unu are in el X (gresit) altul O (corect) inteles?

| HuNterukh a răspuns:

Salut. Pai pe acel teren pe care stai, este inscriptionat mare un O si un X. Intrebarile sunt de gen Adevarate sau False. Cand intrebarea e adevarata iti muti caracterul pe O, cand e falsa iti muti caracterul pe X.
Iti recomand http://metin2allstars.com