| Isabella95 a întrebat:

cine primeste tricoul de campion toti cei 3 mebri care sun in topul zilei sau doar locul 1? Eu am dat clik pe cel care era pe locul 2 si 3 si scria si la ei camionul zilei si ei primesc tricoul, sau doar cel de pe top 1?

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Dintre cei trei nominalizati doar unul va lua tricoul de campion.Cel de pe locul 1.

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Doar cel de pe primul loc va castiga tricoul, care a dat cele mai multe raspunsuri si au fost validate de admini.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
doar primul loc beneficiaza de cadou.
adica cel care are cele mai multe raspunsuri
O zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Doar cel ce ramane cu cele mai multe raspunsuri si dupa validare.
Probabil cei de pe locurile 2 si 3 mai fusesera campioni.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Doar locul 1 ia tricoul.pa,pa