| ChrissD a întrebat:

Salut am catigat tricoul de campion al zilei ieri si nu stiu ce sa fac mai departe ca sa il primesc... unde trebuie sa trimit adresa? Funta...

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ai putina rabdare si vei primi un email prin care iti vor cere datele tale de contact.
In maxim o luna vei primi si tricoul.
O zi frumoasa sa aihappy

| ChrissD explică (pentru caramela):

Si daca nu primesc emailul ce sa fac?

| caramela a răspuns (pentru ChrissD):

Http://www.tpu.ro/contact
Trimiti un mesaj aici

| ChrissD explică (pentru caramela):

Si in cat timp o sa imi raspunda la acest mesaj trimis la contactul lor? Am trimis astazi un mesaj... funta

| caramela a răspuns (pentru ChrissD):

Maine iti va raspunde cu siguranta, daca nu, trimiti maine dimineata un nou mesaj

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu fi asa grabit.La profilul tau inca nu scrie ceva gen Castigatorul zilei.Asa ca inca nu ai castigat.Vei fi contactat pe e-mailul dat de tine, la inscriere, sa ti se ceara adresa si numarul de la tricou. Abia dupa ce vei fi declarat castigatorul zilei respective.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai rabdare ai sa fii contactat de TPU in cam o luna si o sa iti ceara datele de contact

| ChrissD explică (pentru suntserios):

Tu asa ai primit? Pentru ca vad ca esti campion.

| suntserios a răspuns (pentru ChrissD):

Da, cam in 3 saptamani am primit mail ul
dar nu am dat reply ca nu m-a interesat tricoul

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Deocamdată, NU e sigur că ai câştigat ieri!

Pentru a primi tricou/cană trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Trebuie să fi pe locul întâi şi la ora 24, 00 ( când se trece la ziua următoare )!

Topul aferent zilei "X" se validează în zilele următoare...

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

ÎNTÂI, trebuie ca Adminele să valideze topul pe data respectivă şi, dacă răspunsurile tale au RESPECTAT Regulamentul TPU, probabil că vei fi ales "câştigătorul" zilei respective.

Dacă vei fi VALIDAT câştigător al zilei respective, atunci vei fi contactat pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Toate cele bune.

| LTAA a răspuns:

Așteaptă maxim o săptămână, ca răspunsurile tale să fie analizate de către administratorii TPU.
Apoi așteaptă mult timp, ca să primești mesaj.
Eu sunt câștigător pe data de 16 aprilie, sub poza de profil apare Badge-ul "CAMPIONUL ZILEI", dar pe E-Mail nu am primit nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti trimita ei prin email informatii