| AttilaDornIsPower a întrebat:

cum scot o persoana de la prieteni? vreau rasp rapid

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in stanga unde scrie Logat ca..in jos ai Prieteni...dai click si iti apare 2 optiuni.tu dai click pe Prietenii tai si in dreptul fiecarui este un X rosu dai click si urmezi pasii.
O zi frumoasa sa aihappy

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Eu oricum nu ii inteleg p-astia care sterg pe cineva de la prieteni, cu ce te deranjeaza ca sta acolo? chiar daca sa zicem ca nu e prieten cu tine si in viata reala, lasa-i acolo, ce conteaza?
vezi sa nu planga ala/aia ca i-ai sters tu de la prieteni...ii doare la basca.
grow up.

| Fatamuntilor a răspuns:

Intri la proetenii tai http://www.tpu.ro/prieteni-tab si dai clic pe prietenul pe care vrei sa-l elimini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clik pe "X" de la cel pe care vrei sa il stergi.