| Emma_8665 a întrebat:

Buna tpú vreau ´si eu porecle pentru prieteni.big grin,,

Fundoi pentru multee rasp :X:XX:

Răspuns Câştigător
| Ge0 a răspuns:

Fleam,bitzu,zuza,birth,kinder,choco,coco,xoxo,bloom,sprite,roco,rocky,mufarina,duda,dolo,dundy,deffy,dino,zico,blake,ugle,fely,sarpe,yoyo,bubu,loly,ursu,teddy,cici,snake,winter,puqa,piky,cookie,zoozo,rex,didu,fany,dexter,kojo,kym,lucky,bobo,pinky,vevo,toto,colgatelaughingsper ca te-am ajutatwinking:*

2 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Zuzu,coco, tiganu, tomi, cam acestea sunt poreclele unor prieteni de ai mei
ca sa gasesti porecle trebuie sa te iei dupa niste criterii de ex comportamentul, daca este mai amuzant asa sau nebunatic face numai prostii poti sppune nu stiu papagalu, sau coco sacu ceva de genu am dat un exemplu.
Sau dupa numele persoanei respective, de obicei noi ne strigam cu numele invers, cum pe mine ma cheama Elyy (asta-i prescurtarea de la elenahee hee), pritenii ma tstrigau Yyle intr-un timp, in fine.
Sau dupa numele de famiilie, asa ne bai gaseam noi poreclele, ca de ex :
mandarina, zebra, si altele laughing
oricum poreclele unor persoane ar trebui sa fie cat mai originale nu degeaba le zice porecle, ca atunci cand sunt strigati sa se stie : e clar este el/ea,
daca sunt mai mult coco sa zicem daca strigi pe 1 vin toti iti dai seama laughing
sper sa-ti fie de folos ceea cetiam zis si sa gasesti porecle cat mai potrivite pentru prietenii taiwinking

| dulceata_2314 a răspuns:

Sharlena pasarica,zuza,veverita,nebunel,pisicuta, ciresica, taroista