| djalexandrual a întrebat:

FuNdItSa! Cum pot sa dau vot? Pt. ca imi scrie ...nu poti vota deoarece inca esti membru junior parca...deci ce trebuie sa fac sa devin membru "senior"

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nimic deosebit, doar sa ai 10 zile de activitate pe TPU si cel putin 100 de raspunsuri. Pentru a te lamuri cu activitatea pe TPU citeste si raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE. Succes si numai bine!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vei putea să votezi, când o să deveni membru "Senior". Trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| EmaS a răspuns:

Trebuie sa ai minimul de 10 zile de activitate,si sa dai cel putin 100 de raspunsuri.Pentru mai multe informatii,intra aici:http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .

| Senorita2000 a răspuns:

Hey.Ca sa devii membru Senior trebuie sa ai cel putin 10 zile de la inregistrare si sa ai 100 de raspunsuri date. Punctele si fundele nu conteaza.Doar cat timp ai de la inregistrare si cate raspunsuri ai dat.Succes!

| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

Buna!
Trebuie sa ai 100 de raspunsuri nu neaparat castigatoare si sa ai 10 zile de la inregistrarea pe TPU.